Datahost Servery

Úvod / Serverová řešení  

Služba Datahost - Server Housing zahrnuje pronájem prostoru pro server a nepřetržité vysokorychlostní připojení serveru k síti Internet. Servery jsou umístěny ve datacentrech s provozními podmínkami, které dosahují maximální dostupnost vašich serverů. Tato služba je určena jak firmám tak i soukromým osobám pro provoz jejich aplikací. Datahost s.r.o. poskytuje serverhousingové služby v profesionálních datacentrech v lokalitě Brno.

Servery jsou umístěny v klimatizovaných místnostech a vybaveny záložním napájecím systémem (vlastní motorgenerátor) pro případ výpadku elektrické energie.

Servery jsou pod neustálým dohledem odpovědných technických pracovníků, kteří jsou připraveni 24 hodin denně zasáhnout v případě poruchy.

Stav připojení a vytížení serverů je průběžně analyzován a upravován k dosažení maximální stability.

Cloud Virtuální Servery

Virtuální server (VPS - Virtual Private Server) je forma virtualizace, která rozděluje fyzický server do více virtuálních serverů. Tato technologie dovoluje dynamicky přidělovat zdroje jako jsou výkon procesoru a operační paměť. Služba zahrnuje volitelnou možnost instalace a následné správy, takže se o svůj server nemusíte vůbec starat.

Jedná se o optimální kombinaci pro více náročné projekty s možností škálovatelnosti dle potřeby. Klient tak nemusí vlastnit fyzický server a starat se o jeho správu.

Dedikovaný serverhousing

Pronájem serveru přímo od firmy Datahost s.r.o. je vhodný pro firmy nebo jednotlivce, kteří chtějí profesionální server pro své potřeby, ale nechtějí nebo nemůžou investovat své volné prostředky do nákupu daného serveru a přitom zvládnou sami instalaci OS, administraci, nastavení a následnou správu serveru.

Rack Housing

Služba Rack Housing je určena pro všechny, kteří chtějí umístit svá IT zařízení (servery,switche,voip ústředny ..) do pronajatého racku u Datahost s.r.o.. Součástí služby je i konektivita dle zákazníkova požadavku.

Více informací ohledně konektivity a monitoringu serverů najdete zde.

Technické nastavení webhosting serverů najdete zde.

 

Klientská sekce

 
 
Máte problém s přihlášením?

Nástroje pro správu

 

Nápověda

Využijte naši rozsáhlou nápovědu k vyřešení Vašeho problému. V nápovědět naleznete odpovědi na mnoho Vašich otázek.

Přejít do znalostní báze
 
 
 x  x