Co je to webhosting

Úvod / Webhosting / Co je to webhosting  

Váš projekt je hotov a zbývá prakticky jediné - umístit ho na Internet. Jak ale vybrat správné řešení?

Webhosting je velmi jednoduše řečeno poskytnutí tohoto prostoru pro Vaše stránky tak, že Vaší jedinou starostí bude rozvoj vlastního řešení. Správa technického vybavení je pak plně v kompetenci webhostingového správce.

V případě Datahost webhostingu jsou veškeré služby zahrnuty do jednoho programu, pečlivě připraveny a sestaveny dle nejfrekventovanějších požadavků, což je ideální pro provoz většiny projektů. Standardní nastavení lze vždy přispůsobit specifickým požadavkům našich klientů.

Pro provoz Vašich stránek na Internetu potřebujete vlastní doménové jméno a především pak místo, kde bude celý projekt uložen.

 

Kritéria pro výběr webhostingu:


Odpověď na výše položenou otázku je velmi individální a velmi záleží na samotném charakteru projektu a potřebách projektu. V případě čistě informativních webů a plně komerčních e-shopů je zřejmé, že obě skupiny vyžadují zcela odlišný přístup.

Obecně se ovšem dají shrnout do těchto kategorií:

Dostupnost a kvalita služeb

Pro Vaše webové stánky je nutné aby byly vždy k dispozici klientům, partnerům apod. Dostupnost je proto klíčovým parametrem pro Vaše rozhodování. Naše housingové služby mají přes 99,9 % dostupnost meřenou nezávislými monitorovacími agenturami.

Bezpečnost Vašich dat

Bezpečnost dat je totiž dle naších měřítek to nejdůležitější a jejich nedostatečné zapezpečení Vás v konečném důsledku může stát více, než jste si možná ochotni připustit. Na našich serverech probíhá pravidelné zálohování, které je přístupné i našim klientům v případě ztáty dat z jejich strany.

Technická Podpora

Důležitým vodítkem je také ochota poskytovatele pružně reagovat na zákaznické požadavky, kvalitní technická podpora.

Cena

Pro naše služby máme nastavené příznivé ceny odpovídající konkurenčnímu prostředí v oblasti webhostingových služeb a zahrnující všechny výše uvedené parametry, které jsou pro nás rozhodující. Nízkonákladové hostingy často pro úsporů financí nevěnují dostatek pozornosti mnoha aspektům bezpečnosti a celkové spolehlivosti. Buďte proto velmi opatrní a důkladně prověřte dřívější aktivity takového poskytovatele.

 

Klientská sekce

 
 
Máte problém s přihlášením?

Nástroje pro správu

 

Nápověda

Využijte naši rozsáhlou nápovědu k vyřešení Vašeho problému. V nápovědět naleznete odpovědi na mnoho Vašich otázek.

Přejít do znalostní báze
 
 
 x  x